Komunikat do alertu

Szanowna Pani/e,
widoczne na zdjęciu odpady wielkogabarytowe zgodnie z Regulaminem Utrzymania Czystości i Porządku na terenie Miasta Gdyni odbieraną są w ciągu dwóch dni roboczych od wystawienia ich w miejscu gromadzenia odpadów i w takim terminie zostaną odebrane.
Na zdjęciu znajdują się także ELEKTROODPADY, które zgodnie z Regulaminem Utrzymania Czystości i Porządku na terenie Miasta Gdyni nie są odbierane w ramach opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów. Obowiązek usunięcia tego typu odpadów spoczywa na właścicielu lub zarządcy nieruchomości.
Ponadto informujemy, że z początkiem stycznia 2016 r. Komunalny Związek Gmin " Dolina Redy i Chylonki" wprowadził usługę bezpłatnego odbioru dużego KOMPLETNEGO* sprzętu RTV oraz AGD bezpośrednio z gospodarstw domowych.
Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 58 624 66 11 w godzinach 7.30 – 15.30.

* - Sprzęt wystawiony przed posesję/poza mieszkanie (pozostawiony bez nadzoru lub pod pergolą śmietnikową) nie podlega odbiorowi.

Sprawa przekazana do I Referatu Straży Miejskiej.
WYDZIAŁ ŚRODOWISKA- ROG 03/09/2018 o 21:02

Alert #54738, Lubawska 6, 81-066 Gdynia, Polska

Niebezpieczne odpady w pobliżu Przedszkola nr 15. Rozpoczęcie roku szk. w poniedziałek, a służby odpowiedzialne za porządek nie reagują prawidłowo.
Na miejscu w chwili kontroli teren posprzątany.

dzikie wysypisko

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

  • Referat I - Straż Miejska w Gdyni
    E-mail kontaktowy:

NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Naprawiony!

poprzyj

1 osób
poparło ten alert

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Alert dodany anonimowo w dniu 02/09/2018 o 21:15
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.